Ikea Besta – chytrý úložný systém

Ikea nábytek logo

Sestavte si obývací stěnu podle vlastních potřeb a dispozičních možností vašeho obývacího pokoje. Systém Besta představuje jedinečné řešení úložných prostor. Vše potřebné budete mít vždy po ruce, ale úhledně uspořádané. Díky širokému sortimentu lze vlastní nábytkovou sestavu různě kombinovat a doplňovat, např. když se rozroste vaše sbírka DVD nebo dokonce rodina.


Sortiment skříněk a dvířek Besta

Obývací stěna Besta

Ikea pravidleně rozšiřuje svůj sortiment skříní Besta, jak rozměrově, tak barevnými provedeními. Svou sestavu tak můžete kdykoliv doplnit nebo jednoduše změnit vzhled tím, že vyměníte Ikea Besta dvířka. Za nevelkou investici tak váš obývací pokoj či pracovna získá jinou atmosféru. Limitem je pouze vaše vlastní fantazie.Obývací stěny Ikea

Doby, kdy obývákové sestavy zakrývaly celé stěny, jsou dávno pryč. V současné době se do obývacích pokojů volí spíše minimalistické sestavy skříní. Ikea Besta přesně odpovídá moderním trendům, dá se říci, že je i do jisté míry udává.
Ještě než na stěnu připevníte vaši nábytkovou sestavu, zamyslete se, kudy budete potřebovat vést všechny kabely. Skryjte je např. za televizi a k zásuvkám či jiným spotřebičům veďte stěnou. Tento „tunýlek“ vytvořte ještě před výmalbou. Usnadníte si tak i úklid. Televizní stolek je vhodné ze stejného důvodu umístit do výšky cca 20cm, ale samozřejmě záleží na kombinaci, kterou zvolíte.

Obývací stěna Ikea V galerii, kterou jsme pro vás připravili, můžete načerpat inspiraci. Snažili jsme se zahrnout sestavy Ikea Besta jak pro větší prostory, tak pro menší pokoje. Pro lepší představu jsme skříně vybavili různými barvami dvířek. Nyní je k dispozici barev ještě více, např. lesklá žlutá je opravdu moc pěkná. Na konci galerie je též fotografie našeho skromného obývacího pokoje ještě před umístěním spotřebičů. V jednoduchosti je krása.

Vlastní variace v plánovači Ikea Besta

Po krátkém seznámení se základními funkcemi plánovače Ikea Besta budete jistě i vy schopni vytvořit si vlastní nábytkovou sestavu odpovídající vašim potřebám a vašemu vkusu. Skříně nezapomeňte doplnit vnitřním vybavením ze série Inreda.

Ikea variabilní knihovny

Knihovna Besta

Ze skříní Besta můžete velmi snadno vytvořit originální knihovnu s dalšími úložnými prostory, např. s malým barem. Sklenice a lahve s oblíbeným drinkem tak budete mít vždy po ruce.
Shlédněte galerii knihoven Ikea vytvořenou v plánovači Besta, abyste získali alespoň základní představu, jak je možné skříňky zkombinovat.Nábytek do dětského pokoje

Dětský pokoj Ikea

Ikea Besta vám může skvěle posloužit při vybavení dětského pokoje funkčním, přesto velmi pěkným nábytkem. Obrovskou výhodou je mimořádná variabilita. Jak vaše děti porostou, budete muset nábytek určitě přizpůsobit jejich potřebám a nárokům na vzhled. S Bestou to nebude žádný problém.
Zde najdete trochu inspirace.


Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách nabytek-ikea.cz mají pouze ilustrační charakter | Návrhy obývákových stěn byly vytvořeny za užití Plánovače Besta, který je k dispozici na oficiálních stránkách společnosti | Web nabytek-ikea.cz nemá se společností Ikea žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o nabízených produktech, poskytuje inspiraci a další upotřebitelné informace pro zákazníky, kteří chtějí své příbytky vybavit levným, ale přesto pěkným a funkčním nábytkem.