Ikea Family - jednoduchý způsob, jak ušetřit

Ikea

Staňte se členy klubu Ikea Family a získejte výrazné slevy a přístup k dalším mimořádným službám a nabídkám. Jako první se můžete dozvědět o nových produktech. Ikea též pro členy klubu pořádá semináře na téma nejnovější trendy v bytovém designu. Do Ikea Family se můžete zaregistrovat online nebo v některé z prodejen Ikea.


Jak se stát členem klubu Ikea

Klub Ikea Family

Členství v Ikea Family je podmíněné věkem vyšším než 18 let a způsobilostí k právním úkonům. Dále postačuje vyplnit formulář a podpisem stvrdit souhlas s podmínkami členství, zpracováním a ochranou osobních údajů.
Do 15 dnů pak získáte oranžovou kartu Ikea Family. Výhody členství však můžete začít čerpat již po registraci a vytištění prozatimní členské karty. Kartou Ikea Family se prokazujte v prodejnách Ikea. Další bonusy je možné čerpat u obchodních partnerů klubu.Speciální nabídky v restauracích Ikea

Ikea restaurace

Pro členy Ikea Family je v restauracích při nákupu v prodejně každý den nabízena káva nebo čaj zdarma. Můžete využít i zvláštních nabídek hlavních jídel a obzvláště vypečených dezertů. Švédské speciality získáte za zvýhodněné ceny. Doporučujeme brambory s masovými kuličkami a brusinkami. To vše po předložení karty Ikea Family.Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách nabytek-ikea.cz mají pouze ilustrační charakter | Web nabytek-ikea.cz nemá se společností Ikea žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o nabízených produktech, poskytuje inspiraci a další upotřebitelné informace pro zákazníky, kteří chtějí své příbytky vybavit levným, ale přesto pěkným a funkčním nábytkem.