Nakupujte moderní nábytek v prodejnách Ikea Praha

Ikea Praha logo

Stejně jako v dalších 36 zemích, i v České republice má Ikea, švédský výrobce moderního a praktického nábytku, své zastoupení. Konkrétně se jedná o čtyři supermarkety s nábytkem, z toho dva se nachází v Praze Černém Mostě a Zličíně.


Koncepce pražských prodejen

Nábytek Ikea Praha lampa

V obchodech Ikea máte na výběr obrovské množství moderně koncipovaného nábytku za rozumné ceny, stejně jako dalšího nezbytného vybavení Vaší domácnosti. Právě díky komplexnosti nabídky si získala Ikea přízeň zákazníků. Vůbec jako první prodejce nábytku nabídla Ikea prezentaci svého zboží ve vzorových pokojích. Nábytek je zde účelně sladěn a zákazník má tak možnost načerpat potřebnou insipraci. V Ikea Praha je takovýchto vzorových pokojů opravdu velké množství, od malých prostor, jejichž vybavení nábytkem vždy nemusí být řešeno kompromisně, až po pokoje rozlehlé. Každý zákazník toužící po stylovém jednoduchém a praktickém nábytku si zde přijde na své.


Ikea Praha návod

Nejen v prodejnách Ikea Praha se můžete přesvědčit o tom, nakolik se společnosti daří realizovat její cíl a to: Nabídnout širokou škálu dobře navržených a funkčních produktů do domácností za tak nízké ceny, aby si je mohlo pořídit co nejvíce lidí. I přes nízké ceny si Ikea zachovává velice vysoký standard kvality nábytku a bytových doplňků. Pod jednou střechou najdete vše, co potřebujete. Díky sofistikovanému způsobu prezentace zboží se může každý ze zákazníků sám rozhodnout, jaký styl nábytku je pro něj ten nejvhodnější a získá tak ucelenou představu, jak nábytkové komponenty vhodně nakombinovat.


Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách nabytek-ikea.cz mají pouze ilustrační charakter | Návrhy obývacích stěn byly vytvořeny za užití Plánovače Ikea, který je k dispozici na oficiálních stránkách společnosti | Web nabytek-ikea.cz nemá se společností Ikea žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o nabízených produktech, poskytuje inspiraci a další upotřebitelné informace pro zákazníky, kteří chtějí své příbytky vybavit levným, ale přesto pěkným a funkčním nábytkem.