Prohlédněte si katalog nábytku Ikea 2014

Ikea

V katalogu Ikea 2014 načerpáte inspiraci pro zařizování vašeho domova. Obsahuje širokou nabídku nábytku a bytových doplňků, které jsou na stránkách skvěle sladěny. Poskytuje tak mnoho nápadů, jaký nábytek zvolit ať už do malých či velkých pokojů. Prohlédněte si v letošním vydání např. světlý dřevěný nábytek s výrazně barevnými doplňky.


Co je nového v letošním katalogu

Katalog Ikea

Ikea se vždy výrazně zaměřovala na rodiny s dětmi. Je si vědoma toho, že společně strávené chvíle jsou ty nejkrásnější, byť se jedná o ty nejobyčejnější každodenní činnosti. Učí nás šetrnosti k životnímu prostředí, užívání recyklovaných materiálů apod. Skandinávský design nám Ikea v roce 2014 prezentuje typickým dřevěným nábytkem. Nově můžeme např. u kolekce Trendig zaznamenat kombinaci čínských a skandinávských prvků. V katalogu si můžete prohlížet to nejlepší z nabídky Ikea, od nábytkových sestav Besta do obývacího pokoje, přes bytový textil, až po nejrůznější pomůcky pro malé umělce, jako je sada Måla.Distribuce nejnovějšího výtisku

Ikea 2014

Katalog Ikea vychází jednou ročně a to v nákladu 1.600.000 výtisků, které jsou distribuovány do schránek potenciálních zákazníků, popř. jsou k dispozici v prodejnách Ikea Praha, Brno, Ostrava. Katalog 2014 si můžete rovněž prohlédnout na webových stránkách ikea.cz, kde je zobrazen kompletní sortiment. V elektronické podobě katalogu si můžete obracet stránky jako v tom tištěném, přibližovat si je, zapisovat poznámky, dělat výřezy nábytku, který vás zaujme. Nový výtisk vychází pravidleně koncem měsíce srpna. Neměl by chybět v žádné domácnosti.

Aplikace katalog Ikea


Aplikace Ikea katalog

V roce 2014 byla vylepšena aplikace Ikea určená pro mobilní telefony iPhone a tablety iPad, která nabízí možnost virtuálně si vybavit svou domácnost nábytkem této společnosti. Obsahuje rovněž mnoho interaktivních prvků. Můžete si tak nasimulovat, jak by vypadaly výrobky z katalogu ve vašem domově.Krom klasického katalogu nábytku Ikea vychází v průběhu roku další speciální čísla zaměřená konkrétněji na kuchyně, nově kuchyňské linky Metod, koupelny, variabilní nábytek řady Besta a též kancelářský nábytek - katalog Ikea Business.
I když nemáte v úmyslu kupovat nábytkové sestavy, určitě se vám bude hodit inspirace, jak svou domácnost zútulnit a zpestřit nejrůznějšími bytovými doplňky.


Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách nabytek-ikea.cz mají pouze ilustrační charakter | Web nabytek-ikea.cz nemá se společností Ikea žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o nabízených produktech, poskytuje inspiraci a další upotřebitelné informace pro zákazníky, kteří chtějí své příbytky vybavit levným, ale přesto pěkným a funkčním nábytkem.