Sedací soupravy Ikea - styl a kvalita za rozumné ceny

Ikea

Kvalitní sedací souprava je základem každého obývacího pokoje. Ikea vám nabízí cenově dostupné pohovky, které splní vaše nároky jak na pohodlí díky příjemným trvanlivým materiálům, tak design pro širokou škálu barevných a tvarových provedení. Mezi nejoblíbenější patří rozkládací rohové sedací soupravy Ikea, které dovolují efektivně využít prostor ve vaší domácnosti.


Praktické rohové sedací soupravy

Rohová sedací souprava

Pro efektivní využití prostoru v obývacích pokojích jsou rohové sedací soupravy nejlepší volbou. Mnoho z nich nabízí rovněž praktické úložné prostory určené především pro ložní prádlo. Ikea k výrobě rohových sedaček užívá kvalitní a příjemné materiály v různých barevných provedeních. U některých sedacích souprav je dokonce na výběr z více typů matrací, můžete si zvolit tvrdost, která vám bude plně vyhovovat.



Látkové rohové sedací soupravy

Pohovka Ikea

Látkové pohovky Ikea jsou nabízeny za velmi dostupné ceny, což neznamená, že vám budou sloužit pouze krátký čas, naopak. Většina pohovek má pratelné potahy, takže neukázněné děti konzumující čokoládu ve větším než malém množství nemusí nutně znamenat nevratnou pohromu. Když vás nějaká barva omrzí, není nic snažšího než potah sedačky vyměnit.
Rohové pohovky skvěle využijí místo a stanou se centrem dění ve vašem obývacím pokoji.

Rozkládací pohovky


Rozkládací sedací souprava

Ikea má široký sortiment rozkládacích pohovek, které mohou být využívány jak přes den, tak v noci. Kvalita použitých materiálů zabezpečí, že přespání na těchto soupravách není pouze dobrodružstvím pouze na jednu noc. Matrace jsou totiž tak kvalitní, že každodenní přespávání na nich není problém.
Do velkých úložných prostor můžete uložit peřiny, ale na čas i nepohodlnou tchýni. Rozkládací sedací soupravy Ikea budou vším jen ne průvanem ve vaší peněžence.

Kožené sedačky Ikea

Kůže je velmi oblíbený materiál, který časem získá ještě stylovou patinu. O kožené sedací soupravy je však třeba se starat. Čas od času neuškodí kůži ošetřit k tomu určeným přípravkem. Za to se vám odvděčí dlouhou výdrží. V Ikea je můžete pořídit za překvapivě nízké ceny. Třeba 2místná pohovka Klippan se stala již za života legendou. Její jednoduchý design a praktičnost oslovila mnoho lidí, kteří na ní velmi rádi spočinou po dlouhém pracovním dni.


Poznámka | Uveřejněné fotografie na stránkách nabytek-ikea.cz mají pouze ilustrační charakter | Web nabytek-ikea.cz nemá se společností Ikea žádnou spojitost, pouze orientačně informuje o nabízených produktech, poskytuje inspiraci a další upotřebitelné informace pro zákazníky, kteří chtějí své příbytky vybavit levným, ale přesto pěkným a funkčním nábytkem.